Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Захисний килимок inSPORTline 190 x 80 x 0,6 см підходить для домашнього використання під бігову доріжку або інші фітнес-тренажери. Килимок поглинає удари і, таким чином, захищає підлогу від пошкоджень і вібрацій, які можуть виникнути в результаті використання тренажера. Захисний килимок виготовлений зі 100% поліетилену. Універсальний захисний килимок inSPORTline 190 x 80 x 0,6 см зручний у використанні, його легко зберігати, він протиковзкий і стійкий до ультрафіолету.
Технічний опис:
- Захищає підлогу від пошкоджень
- Поглинає шум і вібрації
- Розміри: довжина 190 см x ширина 80 см x висота 0,6 см
- Матеріал: 100% поліетилен
- Товщина: 0,6 см
- Вага: 2,18 кг
- Обмеження по вазі: 200 кг
- Протиковзка поверхня
- Стійкий до ультрафіолету
- Підходить під фітнес-тренажери
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2,18 кг |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Матеріал | ПВХ |
| Призначення | під тренажери |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | мат |
| Товщина клімка | 0,6 см |
| Колір | Синій |
| Ширина, див | 80 см |
- Ціна: 1 147 ₴

