
Масажний м'яч із шипами 4FIZJO Spike Balls 7 см 4FJ0145. М'яч для масажу із шипами -UKMarket-
- Немає в наявності
- Код: P-5907739311399
232 ₴
Масажний м'яч із шипами від польського бренду 4FIZJO використовується для розслаблення надмірно напружених м'язів. Активно застосовується, як в терапевтичних кабінетах, так і в домашніх умовах і є ідеальним доповненням до мануальної терапії.
М'яч із шипами від 4FIZJO має розмір 7 см, що дозволяє застосовувати його на різних ділянках тіла. Він виготовлений з високоякісного матеріалу PVC, що характеризується високою твердістю та міцністю. Масажер високо оцінений професійними спортсменами та тренерами, так як дозволяє займатись автотерапією після тренувань та розігрівати м'язи перед виконанням основних вправ.
Масажний м'яч від 4FIZJO з матеріалу PVC являється медичним приладом, адже зареєстрований в Управлінні реєстрації лікарських засобів, виробів медичного призначення та біоцидних препаратів Польщі. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що його використання абсолютно безпечне.
ОСОБЛИВОСТІ:
- розмір: 7 см
- матеріал: PVC
- твердість: висока
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4FIZJO |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина | 7 см см |
| Додаткові характеристики | Міцність: висока |
| Особливості | Масажні |
| Країна реєстрації бренда | Польща |
| Тип | М'ячі |
| Товщина | 7 см мм |
| Ширина | 7 см см |
| Основні атрибути | |
| Матеріал | PVC |
- Ціна: 232 ₴







