Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Колір | Чорний |
| Тип | Груша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 4,5 кг |
| Висота, см | 155 см |
| Діаметр, см | 20 см |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | гума, сталь, поліуретан |
| Матеріал наповнення | вода, пісок |
| Система кріплення | підлогове |
| Термін доставки | В наявності |
- Ціна: 4 693 ₴


