-5%Футбольні ворота надувні INTEX 58507, 140 x 89 x 81 см - сині Vmarket
- В наявності
- Код: 58507
1 105 ₴
1 050 ₴
+380 (67) 722-00-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Купуючи на цьому аукціоні, ви купуєте оригінальний продукт від офіційного дилера INTEX.
Надувні ворота з м'ячем розважатимуть вас годинами. Ворота можна використовувати як у воді, так і на траві.
Надувні ворота подарують вашим дітям багато веселощів.

Основні характеристики:
- надувні ворота
- надувний м'яч в комплекті
- захисна сітка
- Підходить для всіх басейнів
- можна використовувати в саду
- ремонтна латка включена
Технічні дані:
- Розміри 140 x 89 x 81 см
- Матеріал ПВХ
- Товщина 0,25 мм ПВХ
- Вага 1,95 кг
- Рекомендований вік від 6 років
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2 кг |
| Висота, см | 81 см |
| Довжина, см | 140 см |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | ПВХ |
| Призначення | для вулиці |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | футбольні ворота |
| Ширина, див | 89 см |
- Ціна: 1 050 ₴
