влевовправо
-5%Пліт надувний пляжний INTEX 58727 Серце, 155 x 135 см Vmarket
- В наявності
- Код: DM-58727
972 ₴
924 ₴
+380 (67) 722-00-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пліт надувний пляжний INTEX 58727 Серце, 155 x 135 см — ідеальний спосіб відпочити та отримати задоволення на воді. Завдяки своїм компактним розмірам і легкій вазі, його зручно брати з собою в подорожі на природу, дачу або на море.


Виготовлений з міцного вінілу товщиною 0.28 мм, цей матрац забезпечує надійність і довговічність. Максимальне навантаження на матрац становить 100 кг.

Клапани для швидкого і легкого надування/спуску повітря
Розмір: 155 x 135 x 25 см

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1.8 кг |
| Висота, см | 25 см |
| Довжина, см | 155 см |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | ПВХ |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | пліт надувний |
| Ширина, див | 135 см |
- Ціна: 924 ₴





