- Головна
- Товари
- Тенти (навіси) від сонця та дощу
- Вуличні штори
- М'які вікна
- Ширми для балконів
- Термоштори
- Затіняючі сітки для паркану
- Тенти з люверсами периметром
- Вуличні тюлі
- Тканинні перголи
- Товари для відпочинку в саду
- Меблі для саду
- Культові Британські бренди
- Меблі для бару
- Товари для дому
- Меблі для дому
- Товари для дітей
- Тренажери
- Силовий тренінг
- Фитнес
- Йога
- Спортивний інвентар
- Туризм і активний відпочинок
- Водний спорт і відпочинок
- Ігрові види спорту
- Хоббі та захоплення
- Краса та здоров'я
- Безпека
- Портативна електроніка
- Авто-мото-вело товари
- Інструменти та вимірювальні прилади
- Товари для тварин
- Техніка для бізнесу
- Імпортні товари
- Про компанію
- Контакти
- Доставка і оплата
- Умови повернення
- ще
- Головна
- Товари
- Тенти (навіси) від сонця та дощу
- Вуличні штори
- М'які вікна
- Ширми для балконів
- Термоштори
- Затіняючі сітки для паркану
- Тенти з люверсами периметром
- Вуличні тюлі
- Тканинні перголи
- Товари для відпочинку в саду
- Меблі для саду
- Культові Британські бренди
- Меблі для бару
- Товари для дому
- Меблі для дому
- Товари для дітей
- Тренажери
- Силовий тренінг
- Фитнес
- Йога
- Спортивний інвентар
- Туризм і активний відпочинок
- Водний спорт і відпочинок
- Ігрові види спорту
- Хоббі та захоплення
- Краса та здоров'я
- Безпека
- Портативна електроніка
- Авто-мото-вело товари
- Інструменти та вимірювальні прилади
- Товари для тварин
- Техніка для бізнесу
- Імпортні товари
- Про компанію
- Контакти
- Доставка і оплата
- Умови повернення
влевовправо

- Немає в наявності
- Код: DM-67121-01
+380 (67) 722-00-37
-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 20:00 Вівторок 10:00 - 20:00 Середа 10:00 - 20:00 Четвер 10:00 - 20:00 Пʼятниця 10:00 - 20:00 Субота 10:00 - 20:00 Неділя 10:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (67) 722-00-37ВікторіяUKMarket, Київ, Україна
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувна подушка Bestway Flocked Air Pillow забезпечує зручність та комфорт. Є гарним доповненням до надувних виробів bestway матраців, ліжок.
Подушка флокована, приємна на дотик, не ковзає, не прилипає до шкіри, не вбирає вологу, легко чиститься без застосування хімії.
Клапан для надування подушки зручно розташований, не заважає сну та захищений від випадкового відкривання.
Характеристики
Розмір 42х26х10см
Матеріал: Вініл
Флокування: Так
Кольори на вибір: синій, бежевий
У комплекті: латка для ремонту
Вага: 0,17 кг
Подушка флокована, приємна на дотик, не ковзає, не прилипає до шкіри, не вбирає вологу, легко чиститься без застосування хімії.
Клапан для надування подушки зручно розташований, не заважає сну та захищений від випадкового відкривання.
Характеристики
Розмір 42х26х10см
Матеріал: Вініл
Флокування: Так
Кольори на вибір: синій, бежевий
У комплекті: латка для ремонту
Вага: 0,17 кг
Характеристики
| Довжина | 42 см |
| Ширина | 26 см |
| Висота | 10 см |
| Інформація | Довжина 42 x Ширина 26см |
| Вага | 0,2 кг |
| Гарантія | не передбачена |
| Матеріал | водонепроникний вініл |
| Виробник | Bestway |
| Серія | Flocked Air Pillow |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | надувна флокована подушка |
| Упаковка | картонна коробка |
| Колір | синій |



