Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SEVEN LOCK m-7717wi - це дротовий модуль інтеграції з розумним будинком, сигналізаціями Ajax, Дунай та іншими системами.
- Живлення батарейка 3В 2032 1шт.
- Габарити: 82 х 39 х 15 мм
- Вага: 35 грам.
- Колір - білий.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEVEN Lock |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.035 г |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 82 см |
| Харчування | Батарейки одноразові |
| Матеріал замка | ABS-пластик |
| Напруга | 3 |
| Ширина | 39 см |
- Ціна: 649 ₴


