влевовправо

Монтажна коробка герметична SEVEN M722 White
- В наявності
- Код: M722w
517 ₴
+380 (67) 722-00-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості герметичної монтажної коробки для камер відеоспостереження SEVEN Systems M722 White:
- Монтажна коробка герметична для відеокамер SEVEN Systems: IP-721X,IP-722X.
- Корпус метал.
- Розміри: φ101 x 52 (H) мм.
- Колір білий.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SEVEN Systems |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 52 мм |
| Довжина | 101 мм |
| Ширина | 101 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Метал |
| Тип кріплення кронштейна | Настінне кріплення, Настінне кріплення для камер відеоспостереження в стандартному корпусі, Стельове кріплення, Стельове кріплення для купольних камер відеоспостереження |
| Тип пристрою | Кронштейн |
- Ціна: 517 ₴







