влевовправо

Коло надувне для плавання Intex 56265 Донат, 94 x 23 см -UKMarket-
- Готово до відправки
- Код: DM-56265
392 ₴
+380 (67) 722-00-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Круг надувний Intex 56265 Донат, 94 x 23 см
Суперстильне оригінальне коло 56263 у вигляді апетитного пончика від відомої торгової марки Intex підійде для дітей, які цінують комфорт і зручність під час розваг на воді.
Суперстильне оригінальне коло 56263 у вигляді апетитного пончика від відомої торгової марки Intex підійде для дітей, які цінують комфорт і зручність під час розваг на воді.
Модель виготовлена з високоякісного вінілу, товщиною в 0,25 мм. Воно стане улюбленим літнім аксесуаром і завжди привертатиме загальну увагу, де б не плавали, чи то басейн, чи то море, чи то річка!

Розмір:94 см, що дає змогу використовувати його як плавуче крісло або матрац, комфортно розташувавшись на величезному рожевому донаті. Такий "апетитний" аксесуар чудово підійде для підлітків, які обожнюють робити фотосесії на відпочинку. Він ефектно виглядає в кадрі та має дуже реалістичний принт.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,6 кг |
| Висота, см | 23 см |
| Габарити упаковки (ДхШхВ) | 20 x 4,5 x 18 см |
| Довжина, см | 94 см |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | ПВХ |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | коло надувне |
| Ширина, див | 94 см |
- Ціна: 392 ₴



